Каміни конвекційного типу Каміни топки Hajduk

Каміни конвекційного типу

Камін на дровах – справжня мрія більшості власників приватних будинків і певний стандарт сучасного елітного житла. Новітні технології дозволяють встановлювати камін не тільки з естетичної метою, але і в якості основного джерела опалення. А головне, облаштування каміна не вимагає складних робіт та внесення конструктивних змін в несучі конструкції будинку. Для цього є вже готові рішення – камінні топки, які достатньо встановити на потрібному місці і підключити до необхідних комунікацій.

Камінні топки Hajduk. Варіанти дверки:

Каміни на дровах для будинку є чи не ключовим елементом інтер’єру. Вони додають затишку та створюють теплу домашню атмосферу. Практично будь-який камін здатний стати центральним акцентом приміщення. Але, якщо ви бажаєте досягти не тільки естетичності, а й ефективно опалювати свій будинок, варто придивитися до польського бренду Hajduk.
Даний виробник дозволяє по-новому поглянути на таке поширене явище, як опалення каміном. Каміни польського виробника виготовлені за найновішими стандартами якості, із застосуванням фірмових запатентованих рішень, які зарекомендували себе у всьому світі.

Завдяки великому вибору дизайнерських рішень ви зможете з легкістю знайти саме той варіант, який ідеально доповнить інтер’єр. Професіонали з Hajduk постійно працюють не тільки над технічною частиною, а й над виконанням своїх камінів. Представлена величезна різноманітність моделей: прямого і кутового виконання, з призматичним, хвелоподібним склом. Польські дров’яні каміни гармонійно впишуться в будь-яке приміщення.

Не знаєте, який тип каміна Вам підходить?

Знижка гарантована!

Переваги якісних камінів:

Як би стильно не виглядав камін, його основне призначення – обігрів приміщення. У нашому каталозі представлені каміни конвекційного типу, які нагрівають теплоносій і транспортують його в усі кімнати, які потрібно нагріти.

Вирішивши купити камінну топку серед представлених моделей, ви отримаєте виріб з масою переваг:

 • Безперервне горіння. На відміну від дешевих виробів багатьох інших брендів, каміни Hajduk з легкістю витримують інтенсивну роботу в режимі безперервного горіння, завдяки чому створюють в приміщенні комфортний мікроклімат.
 • Дворівнева подача повітря в топку, завдяки чому утворюється теплова повітряна завіса. Це зменшує втрати тепла і дозволяє швидше нагрівати повітря.
 • Плавне регулювання подачею повітря. Ви зможете самостійно контролювати потужність повітряного опалення, швидкість згоряння палива.
 • Високоякісне виконання. Виробник гарантує бездоганну якість зварного шва. Товщина металу 5 мм, наявність шамоту товщиною 5 мм, подвійні стінки гарантують високу довговічність і стійкість каміна до теплових навантажень.
 • Повна герметичність топки і системи димовиводу. Камін для опалення повністю відповідає всім нормам пожежної безпеки і може встановлюватися навіть всередині житлових квартир.
 • Високоміцне жаротривке керамічне скло.
 • Запатентована система самоочищення скла і видалення газів Clear View для підтримки обладнання завжди в гарному візуальному вигляді і технічному стані, без необхідності ручного чищення після кожного використання.
 • Простий монтаж. Всі деталі камінниї топки надійно зварені між собою, не використано жодних герметиків і гвинтів. 
 • Місткий зольник, який легко зняти і очистити від забруднень.
 • Низький рівень теплових втрат і рекордно високий ККД на рівні 84%.
 • Величезний модельний ряд і широкий вибір додаткового декоративного обладнання.

Номінальна
потужність

10,5-15кВт

Робочий
режим

безперервний

Ефективність
каміна

75-84%

Футеровка
каміна

шамот

Чому варто купити камін для дому у нас?

Для виготовлення якісних камінів використовуються тільки кращі шамотні матеріали. Вогнетривкий бар’єр запобігає деформації, окисленню і руйнуванню металевих деталей. Топка для каміна кожної представленої моделі має ретельно вивіреної товщиною кладки, завдяки чому досягається високий рівень акумуляції тепла при горінні палива, який потім ефективно використовується для нагріву повітря.

В умовах подорожчання основних джерел енергії, зокрема, електрики і газу, використання каміна для нагріву повітря стає все більш привабливим і розумним рішенням. Сучасні новинки модельного ряду даного бренду здатні в повній мірі реалізувати всі побутові потреби і стати основним джерелом тепла.

Топки для каміна, купити які ви зможете в нашому інтернет-магазині, допоможуть суттєво знизити витрати на опалення приміщень, домогтися комфортних мікрокліматичних умов в будинку. Ми є офіційним представником бренду Hajduk і надамо найбільш вигідні умови покупки. 

Пишіть! Ми завжди готові надати Вам кваліфіковану допомогу:

Також Вас можуть зацікавити каміни з водяним контуром

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
0

Your Cart

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
0

Your Cart