Про нас

Якщо Вам відома історія про фірму Hajduk, тоді знайомтеся з модельним рядом камінів.
А якщо ні, тоді ми трохи розповімо про фірму та її розвиток:

Камінні топки Hajduk популярні навіть на ринку Сполучених Штатів, Ісландії і Туреччині. Незважаючи на великий експорт, Польща є дуже важливим ринком для нас. Завдяки багаторічним комерційним контактам та налагодженню взаємних партнерських стосунків, ми створили мережу надійних торгових представників у Польщі та Євросоюзі. В даний час майже 300 магазинів та торгових компаній співпрацюють з нами.

0
років на ринку

Виробництво камінів

Компанія Hajduk розташована в місті Горжув. Будівля має головний офіс, офіс продажів, виставку камінів і місце для тестування камінних топок. Поруч з будівлею офісу є два виробничих приміщення. Третє виробниче підприємство знаходиться поблизу міста Горжув. Виробничі потужності базуються на сучасному обладнанні: лазерні порізки, зварювальні апарати, плазмові, згинальні та зварювальні машини ЧПУ (ЧПУ). Весь виробничий процес відбувається в приміщеннях, загальною площею 14 000 м²!
Якість & Естетика

Ми постійно прагнемо до того, щоб камінні топки нашого виробництва  відповідали вашим потребам, підвищували вимоги до захисту навколишнього середовища та ставали центральним місцем у житті кожної родини. 

Play Video

Купити каміни Hajduk в Україні можна за адресою :

 • 79000, Львів, вул. Замарстинівська, 45
 • info@energy-safe.com.ua
 • (067) 60 98 574
 • (050) 163 07 38
 • 02121, м.Київ, вул. Вірменська, 29
 • kiev@energy-safe.com.ua
 • (068) 435 77 16
 • (099) 19 111 47
4 Responses
 1. Брали камін Hajduk для замовників мого проекту. Він повністю відповів постановці цілей. Як дизайнер планую в подальшому працювати з цією компанією.

 2. Придбав камін 3 роки тому. Якість дійсно хороша. Вибирав довго і мав можливість порівняти на живо декілька виробників, вибір зупинив на Хайдук.

 3. Камін придбали в 2017 році, всім дуже задоволені. Велике спасибі за поради та консультації, щодо експлуатації каміна.

 4. Топкой довольна, работает тихо и долго держит тепло.Бригада установила топку и систему воздушную быстро и качественно-очень рада .Спасибо.

Comments are closed.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
0

Ваш кошик